3. zápas: Krňany – Suchdol 4:3 (2:2)

24.01.2009 13:00

Zápas opět potvrdil nevyrovnanost našeho výkonu během utkání.

Začali jsme velmi dobře, vstřelili dvě branky a soupeře jsme takřka nepustili do hry. Po 25 minutách se po chybné obranné hlavičce zmocnil míče soupeřův útočník, obešel dva naše hráče a střelou z dálky snížil na rozdíl jediné branky. Od té doby byl soupeř jasně lepší, brzy srovnal na 2:2 a nebýt solidního výkonu našeho brankaře, mohli jsme první poločas prohrát. V této fázi utkání jsme se přestali pohybovat bez míče, prohrávali jsme osobní souboje, kazili přihrávku a ani náznakem neobsazovali protihráče.

Druhý poločas jsme odehráli velmi dobře, brzy jsme přidali dvě branky a mnoho šancí nezužitkovali. Následně jsme si opět vybrali slabou tříminutovku, během níž soupeř zahrával 4 rohové kopy. Ze čtvrtého se mu podařilo díky chybě našeho obránce snížit. Po této brance jsme se vzchopili a do konce utkání soupeře opět jasně přehrávali. V utkání jsme celkem třikrát nastřelili brankovou konstrukci a poprvé na turnaji dokázali vyhrát.

 


Hodnocení: J.Pokorný (3), L.Pešek (2/3), F.Pešek (2/3), T.Hýna (2/3), V.Dolejš (1), R.Macko (2/3), F.Hubička (3/4), J.Šnajberk (3), J.Kukelka (3/4), M.Šnajberk (3), A.Fiedler (1/2)

 


Střelci: A.Fiedler, J.Kukelka, J.Šnajberk, M.Šnajberk