4. kolo: Krňany - Libeř 5:3 (2:1)

11.09.2010 17:00

V dalším domácím utkání jsme získali 3 body a znovu jsme doma nezaváhali. První poločas byl z naší strany přemírou snahy hodně nervózní. Vypracovali jsme si velké množství brankových příležitostí, které jsme vyloženě zahazovali. Hosté první poločas nehráli dobře směrem dopředu, na čemž měla zásluhu naše slušná obrana. Dostali se prakticky pouze do dvou brankových příležitostí, z nichž jednu ovšem proměnili.

Druhý poločas byl z naší strany výborný. Vstřelili jsme tři branky a další superšance jsme neproměnili. Posledních 10 minut jsme i díky mému špatnému střídání (ne že by střídající hráč hrál špatně) v dobře fungující obraně inkasovali 2 zbytečné branky. Hráče musím hlavně za druhý poločas pochválit. Poprvé v této sezoně utkání řídil velmi dobrý rozhodčí.

 


Nejlepšími hráči byli F.Pešek a hlavně ve 2. poločasu J.Šnajberk. Dobrý výkon konečně podal i P.Hrdý.

 


Střelci: J.Šnajberk 2x, R.Hušbauer 2x, F.Pešek

 


Sestava: 

 

K.Zmítko 3/4

 

L.Pešek 3/4

M.Michálek 4

T.Hýna 3/4

M.Langer 4

 F.Pešek 4/5

  J.Šnajberk 4/5

  P.Hrdý 3/4

 F.Hubička 3

 

R.Hučbauer 4/5

 M.Šnajberk 3

 

 

 

 

 

 

 

 

Střídání: L.Vaic (3) za M.Langera