5. kolo: Jesenice B - Krňany 5:2 (1:2)

19.09.2010 16:30

Z dobře rozehraného zápasu se hlavně díky naší neuvěřitelné nemohoucnosti v zakončení stal nakonec debakl. Tři momenty rozhodly tento zápas.

Za stavu 2:0 pro naše mužstvo jsme inkasovali branku 4 minuty před koncem prvního poločasu.

Ve druhém poločasu jsme za stavu 2:1 pro naše mužstvo šli dvakrát sami na brankaře, avšak šance jsme trestuhodně neproměnili.

Třetím momentem se stala penalta, kterou odpískal rozhodčí při odkopu balonu z pokutového území. Tuto situaci viděli úplně všichni. Domácí hráč šlapákem blokoval odkop, zakřičel a svalil se na zem. Ve druhém poločasu špatný rozhodčí zákrok nepochopitelně otočil. Domácí penaltu proměnili a naši hráči se následně úplně sesypali. Rozhodčí, který nám nikdy nepřál, připustil od domácích hráčů velmi tvrdou hru. Domácí toho dokázali využít a prakticky nás rozkopali.

Je ale pravda, že jsme zápas po výborném výkonu v 1. poločasu zaslouženě prohráli. Říká se, že když obránce udělá chybu, těžko se to napravuje. Když udělá chybu brankář, znamená to inkasovanou branku. Když náš nejlepší střelec jde třikrát sám na branku a šanci nepromění, je to stejná chyba jako chyba brankaře. Na nic se nelze vymlouvat. Musíme se pokusit toto selhání, které nás stálo 3 body, v příštím utkání napravit.

 


V zápasu se vůbec nedařilo našim tradičním oporám J.Šnajberkovi a M.Michálkovi

Nejlepším hráčem byl M.Šnajberk

 


Střelci: M.Šnajberk, F.Hubička

 


Sestava 1. poločas: 

 

K. Zmítko 3/4

 

L.Pešek 4

T.Hýna 2/3

M.Michálek 1

M.Langer 3/4

 F.Pešek 2

 P.Hrdý 3/4

 J.Šnajberk 1/2

 F.Hubička 3/4

 

 R.Hušbauer 4/5

 M.Šnajberk 4/5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sestava 2. poločas: 

 

K. Zmítko 2/3

 

L.Pešek 2

T.Hýna 1

M.Michálek 0/1

M.Langer 2

 F.Pešek 1

 P.Hrdý 3

 J.Šnajberk 0/1

 F.Hubička 2/3

 

 R.Hušbauer 0

 M.Šnajberk 2/3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Střídání: R.Vaic (2) za P.Hrdého