5. kolo: Krňany - Dolní Břežany 7:1 (4:0)

19.09.2009 16:30

Další domácí zápas vyšel hráčům všech našich řad výborně. Je velký rozdíl v zápasech na vlastní a cizí půdě. Doma si naši hráči více věří a chodí velmi dobře do soubojů jeden na jednoho. Více Hráčů se tlačí do koncovky a jsou důraznější v pokutovém území soupeře.

Naše útoky po stranách hřiště byli pro hosty vyloženě smrtící. Hosté nestíhali ani ve středu pole, a tak se na jejich obranu valil útok za útokem. Ta nestačila útoky odvracet a nebýt našeho výpadku na začátku druhého poločasu, odjeli hosté s ještě větším debaklem.

Nezbývá než doufat, že si naše mužstvo začne věřit i v zápasech na cizích hřištích. Pro diváky, jichž mnoho nepřišlo, bylo utkání po fotbalové stránce velmi atraktivní. Hráčům je nutno poděkovat za předvedený výkon.

 


Nejlepšími hráči byli F.Pešek a M.Šnajberk

 


Střelci: M.Šnajberk 2x, A.Fiedler 2x, M.Michálek, P.Hrdý, F.Pešek

 


Sestava: 

  R.Hušbauer 4/5  
L.Pešek 4

T.Hýna 4

M.Michálek 4/5 V.Dolejš 4
 F.Pešek 5  P.Hrdý 3/4  J.Šnajberk 4  J.Kukelka 3/4
   R.Macko 4  M.Šnajberk 5  

 

 

 

 

 

 

Střídání: A.Fiedler (3/4) za R.Macka