6. kolo Krňany - Jesenice "B" 0 : 0

27.09.2014 16:30

Sestava TJ Krňany :

Presl  -  Pešek L., Rusu, Shchegliuk (C), Volf  (55.Macko)  -  Tsybalya, Šnajberk J., Misarosh, Šnajberk M.  -  Sakal, Hýna

 

Hodnocení trenéra :

Další domácí zápas s béčkem Jesenice nás čekal tři dny po těžkém středečním zápase s Jílovištěm. Hned od úvodního hvizdu rozhodčího (mimochodem jeho výkon byl jeden z nejlepších za poslední dobu) bylo jasné, že toto utkání nebude z naší strany nejpovedenější. Zřetelně byla znát únava ze středečního utkání. I tak jsem si ale vypracovali pár gólových šancí. Soupeř jich měl taktéž pomálu a tak celé utkání skončilo bez branek. Musím všechny hráče pochválit, že se i přes únavu snažili odvést maximum. Je však škoda, že jsme ze dvou domácích utkání po sobě vytěžili pouze 1 bod.

Pochvala patří celému mužstvu, hlavně za poctivý výkon, kdy si zejména starší hráči sáhli až na dno svých sil.