6. kolo: Krňany - Slapy 4:0 (1:0)

25.09.2010 16:30

Vybojovaný vítězný zápas se supeřem, který chtěl hrát fotbal a jehož středová řada často převyšovala tu naší. Nám zahrála skvěle obrana. Soupeřovi útočníci se prakticky nedostali do šance na ohrožení naší branky. Zápas jsme rozhodli až v závěru, kdy jsme v posledních 10i minutách vstřelili tři branky. Během zápasu jsme si sice vytvořili řadu výborných brankových příležitostí, ale opět jsme je díky malému důrazu v zakončení nedokázali proměňovat. Hosté v některých případech měli i štěstí, dvakrát vykopávali míč z prázdné branky a skvěle jim zachytal brankář. Na druhé straně náš brankář se zapotil jen při střelách z dálky. Do těsné blízkosti se hosté vůbec nedostali.

Jak již bylo řečeno, v tomto zápasu vynikala naše obrana, ale velmi dobře zahrál i útok. Slabě, nikoli poprvé, zahrála naše středová řada, která zbytečně ztrácela řadu míčů a byla po většinu zápasu slabším soupeřem soupeřově záloze. Věřím, že se naši hráči ve středové řadě napříště zlepší a zahrají svůj standard.

 


Nejlepším hráčem byl M.Langer

 


Střelci: M.Šnajberk 2x, R.Hušbauer, M.Rabiňák

 


Sestava: 

 

K. Zmítko 4

 

L.Pešek 4/5

T.Hýna 4/5

M.Michálek 4/5

M.Langer 5

 F.Pešek 2

 M.Kučera 2

 J.Šnajberk 2

 F.Hubička 2

 

 R.Hušbauer 4

 M.Šnajberk 4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Střídání: P.Hrdý (2/3) za F.Peška, M.Rabiňák (-) za R.Hušbauera