6. kolo: Slapy - Krňany 0:5 (0:0)

26.09.2009 16:30

Podruhé v této sezoně jsme dokázali vyhrát zápas na soupeřově hřišti. Vítězství se rodilo přes horší výkon v prvním poločasu kolektivním výborným výkonem v poločasu druhém.

Ze začátku utkání jsme se opět přizpůsobili hře domácího mužstva. To předvádělo antifotbal spočívající v nakopávání balonů na hrotového útočníka, mimochodem velmi kvalitního. Domácí stačili naše hráče obsazovat a hráli velmi tvrdě v soubojích jeden na jednoho. Nám tenhle způsob hry příliš nevyhovuje. Přest všechno jsme si vypracovali čtyři 100% šance, ze kterých jsme však vinou špatného zpracování v koncovce domácího gólmana takřka neohrozili. Zápas vyšel V.Dolejšovi, který až na jednu chybu vymazal domácího hrotového hráče. Jedinou superšanci plynoucí z této chyby díky výbornému odhadu zlikvidoval brankář R.Hušbauer, který tímto zákrokem podržel náš mančaft. První poločas navíc nedohrál domácí hráč, jenž vyfasoval červenou kartu za sprostou kritiku rozhodčího.

Druhý poločas byl z naší strany velmi dobrý. Soustředili jsme se na vlastní výkon a domácí najednou nevěděli, kam se mají postavit a jak mají eliminovat naše velmi dobře vedené útoky. Nejprve jsme vstřelili šťastný gól za 2 minuty následovaný druhým zásahem, který definitivně rozhodl zápas. Za stavu 0:3 sudí vyloučil druhého domácího hráče za nakopnutí protihráče bez míče. Naši hráči si s chutí zahráli a zastříleli, předvedli řadu velmi hezkých útočných akcí, které však díky nepřesné koncovce většinou neproměňovali. Domácí hráči nakonec byli rádi za ještě pro ně velmi lichotivý výsledek.

 


Nejlepšími hráči byli V.Dolejš a J.Šnajberk

 


Střelci: J.Šnajberk 2x, M.Šnajberk, F.Pešek, M.Michálek

 


Sestava 1. poločas: 

  R.Hušbauer 4/5  
V.Dolejš 4/5 P.Jiras 3/4 M.Michálek 4 L.Pešek 3
 F.Pešek 3/4  T.Hýna 3  J.Šnajberk 4  F.Hubička 3
   J.Kukelka 3/4  M.Šnajberk 3/4  

 

 

 

 

 

 

Sestava 2. poločas: 

  R.Hušbauer 4  
V.Dolejš 4/5 P.Jiras 4 M.Michálek 4/5 L.Pešek 4
 F.Pešek 4/5 J.Kukelka 4  J.Šnajberk 5  F.Hubička 3/4
   T.Hýna 3  M.Šnajberk 4  

 

 

 

 

 

Střídání: T.Behr (2/3) za F.Peška