6. zápas: Krňany - Chuchle 4:4 (2:1)

22.02.2009 13:00

Na tento zápas bychom měli co nejrychleji zapomenout. Většina mužstva přijela na zápas v dezolátním stavu v důsledku večerní sportovní taneční zábavy. Jedinou omluvou budiž náhlé přeložení zápasu pořadatelem ze soboty na neděli. Zábava, kterou mužstvo pořádalo, měla pevný termín konání.

Někteří hráči na zápas vůbec nedorazili, ačkoliv byli po středečním tréninku upozorňováni, že druhý den po zábavě hrají. Někteří si to vyložili po svém a ukázali přístup k mužstvu. Zpili se, že nebyli v utkání použitelní, nebo raději vůbec nepřijeli. Dalším zklamáním byly časté hádky v průběhu utkání, přestože večer před zápasem spolu oslavují. Tento přístup se musí radikálně změnit, jinak mužstvo při prvním neúspěchu zkolabuje, a to nelze připustit.

Zápas jsme nakonec, přestože jsme podali velmi slabý výkon, v poslední minutě vyrovnali na konečných 4:4 a odvrátili jsme tak velkou ostudu.

 


Hodnocení: J.Pokorný (0/1), L.Pešek (0/1), M.Langer (0), T.Behr (0),  P.Hrdý (0/1), J.Kukelka (1), M.Michálek (1),  F.Hubička (1), R.Hušbauer (0/1), M.Šnajberk (1) , A.Fiedler (2)

 


Střelci: A.Fiedler 2x, M.Michálek, J.Kukelka