6. zápas: Praha 1999 – Krňany 1:3 (0:2)

27.02.2010 00:00

V zápase s velmi dobrým týmem předvedlo naše mužstvo suverénně nejlepší výkon v průběhu turnaje. Hráli jsme až neuvěřitelně disciplinovaně a tento trend udrželi po celý zápas. Všechny naše řady odehrály zápas výborně.

Velmi dobře hrající soupeř se přes naši výbornou obranu málo dostával do zakončení a v průběhu utkání proměnil pouze jedinou šanci. Naše hra využívající krajní prostory na soupeře platila. Během utkání jsme si kromě gólových situací vytvořili ještě další 4 tutové šance, ale díky naší tradičně slabší koncovce jsme je při absenci potřebného klidu neproměnili. Je smutné, že ze hry jsme vstřelili jediný gól, zbývající dva z pokutových kopů. Poprvé za naše mužstvo nastoupil staronový hráč M.Kučera a předvedl velmi kvalitní výkon. Všechny hráče musím za předvedený výkon pochválit.

 


Účast: M.Rabiňák, L.Pešek, M.Michálek, J.Šnajberk , V.Dolejš, P.Hrdý, M.Kučera, J.Dolejš,  F.Hubička, J.Kukelka, R.Macko, M.Šnajberk, M.Langer, na druhý poločas T.Hýna

 


Střelci: M.Šnajberk 2x (1x z penalty), J.Šnajberk z penalty