7. kolo Slapy - Krňany 3 : 5 (2 : 2)

04.10.2014 16:00

Sestava TJ Krňany :

Presl  -  Koval, Šnajberk J., Pešek L., Hýna -  Tsybalya (30. Misarosh), Shchegliuk (C), Hrdý, Šnajberk M.  -  Sakal, Rusu

 

Branky TJ Krňany :

10. Shchegliuk, 18. Šnajberk J., 72. Sakal, 76. Hýna, 85. Šnajberk M.

 

Hodnocení trenéra :

Další utkání nás čekalo ve Slapech. Do utkání jsme vstoupili již odpočatí a bylo to znát. Od úvodu jsme byli lepším mužstvem a po dvou výborně sehraných standartkách jsme rychle vedli 2:0. Poté, jak už je v mužstvu téměř tradicí, jsme polevili a soupeř toho využil. Do kabin se šlo za srovnaného stavu 2:2. V poločase jsem udělal pár změn v rozestavení a hráčům zdůraznil, že zápas začíná prakticky od začátku, ale pokud začneme opět hrát svojí hru jako v úvodu, nemůžeme prohrát. Druhý poločas však začal z naší strany ještě vlažněji než konec první půle. Od 60. minuty jsme však již byly jasně lepším týmem a na hřišti již bylo pouze jedno mužstvo. Během 20 minut jsme vstřelili 3 góly a bylo rozhodnuto, že 3 body odvezeme do Krňan.

 

Nejlepšími hráči byli Janek Sakal a Pepa Šnajberk.