7. zápas: Krňany - Jinočany 3:0 (1:0)

28.02.2009 11:00

V zápase s nejlepším mužstvem zimního turnaje jsme podali výborný výkon. Soupeře jsme jasně přehráli, přičemž povedený byl obzvláště druhý poločas. V zápasu jsme si vytvořili hodně brankových příležitostí, které jsme však díky slabší koncovce neproměňovali. Soupeře podržel také jeho gólman ve spolupráci s brankovou konstrukcí. Nebýt jich, odvezl by si soupeř větší debakl.

Stínem zápasu bylo zranění dvou našich hráčů, kteří museli v průběhu utkání odjet na šití.

 


Hodnocení: R.Hušbauer (4/5), L.Pešek (4),P.Jiras (4/5) M.Michálek (4/5), T.Hýna (4/5), F.Pešek (4), J.Šnajberk (4/5),  J.Kukelka (4) , M.Šnajberk (4), R.Macko (4) F.Hubička (0/1)

 


Střelci: M.Šnajberk 2x, F.Pešek

 


Komentář soupeře čtěte na jeho webových stránkách.