8. kolo Dolní Jirčany - Krňany 1:5 (0:4)

10.10.2009 16:00

Naše mužstvo v tomto zápase předvedlo hlavně v prvním poločasu výborný kolektivní výkon a zaslouženě zvítězilo. Když se naši klíčoví hráči soustředí pouze na svůj výkon, zvedne se předváděná hra celého mužstva a nechá se na ni velmi dobře dívat. Je však velkou záhadou, proč takové výkony nedokážeme opakovat a odevzdáváme body výkonnostně slabším soupeřům. V opačném případě bychom lehce hráli o čelo tabulky. Naši hráči si musí uvědomit, že jenom kvalitní osobní výkon pomůže mužstvu k lepším výsledkům. Mužstvo v zápase předvádělo povedenou hru, která se musela líbit i domácím divákům.

V prvním poločasu jsme udělali v obranné činnosti pouze 2 chyby, což je oproti předešlým zápasům velký posun kupředu. Všechny řady odvedly kvalitní výkon a při důraznější koncovce jsme o poločase mohli vést větším rozdílem.

Druhý poločas už z naší strany nebyl tak kvalitní, neboť nám odešla přihrávka a domácím jsme dovolili hru vyrovnat.

 


Nejlepší hráč nebyl určen, šlo o velmi kvalitní výkon celého mužstva

 


Střelci: J.Šnajberk, M.Šnajberk, R.Macko, M.Michálek, T.Hýna

 


Sestava: 

  V.Pilnáček 2  
P.Hrdý 4 T.Hýna 4 M.Michálek 4 T.Behr 3/4
 F.Pešek 4  J.Kukelka 4  J.Šnajberk 4  F.Hubička 4
   R.Macko 4  M.Šnajberk 4  

 

 

 

 

 

 

Střídání: R. Hušbauer (2) za J.Kukelku, A.Fiedler (2) za R.Macka