9. kolo Hradištko "B" - Krňany 3 : 4 (3 : 2)

19.10.2014 15:30

Sestava TJ Krňany :

Presl  -  Pešek L. (55. Koval), Čermák (12. Macko), Shchegliuk (C), Volf -  Waic (75. Fiedler), Šnajberk J., Hrdý, Šnajberk M. - Sakal, Rusu

 

Branky TJ Krňany :

26., 29., 61. Rusu, 89. Sakal

 

Hodnocení trenéra :

Úvod jak z Hitchcockova hororu. Derby na Hradištku jsme začali naprosto katastrofálně, hned v úvodu se nám zranil jeden ze stoperů Mára Čermák, a ve 20. minutě jsme prohrávali 0:3 a byli prakticky na "ručník". A to, kdyby útočníci soupeře byli v koncovce klidnější, jsme klidně mohli prohrávat 0:5. Nutno říci, že soupeř vedl naprosto zaslouženě. Až po této "facce" jsme pochopili, že Hradišto, ač v tabulce poslední, se neporazí samo a začali konečně hrát fotbal. Díky výbornému důrazu našich útočníků jsme ještě do poločasu snížili na 2:3 a dostali se opět do zápasu. Do druhé půle nastoupilo naše mužstvo jako vyměněné a hrálo se už téměř na jednu branku. Soupeř ještě v průběhu druhého poločasu přišel o 2 vyloučené hráče a bylo již jen otázkou času, zda stihneme zápas otočit. Hlavně díky hatricku a skvělému výkonu Vityho Ruse je nám to povedlo, v 89. minutě o našem vítězství 4:3 rozhodl Janek Sakal. Za nasazení ve druhém poločase musím mužstvu poděkovat, ale doufám, že už se nebude opakovat tak katastrofální začátek a podcenění soupeře jako v tomto utkání.  

Nejlepším hráčem byl Vitalii Rusu