9. kolo: Krňany - Psáry 6:2 (3:1)

17.10.2009 15:30

Zápas o druhé místo v tabulce byl hlavně v prvním poločasu velmi nervózní. Soupeř hrál velmi nečistě, což slabší rozhodčí v 1. Poločasu vůbec netrestal. Ujali jsme se vedení po rohovém kopu, ovšem soupeř zanedlouho oplácel stejnou mincí, když využil chyby našeho gólmana, jenž nevyběhl na centr směřující do malého vápna. Od té chvíle jsme v první půli byli lepší, ale nedokázali jsme slibné šance dotáhnout do kýženého konce. Zachránila nás až penalta po jasném nedovoleném zákroku hostujícího obránce. Proměněným pokutovým kopem jsme se dostali do vedení 2:1, které jsme mohli navýšit, ale šanci při útoku 3 na 1 jsme nevyužili díky špatnému řešení situace. Soupeř se vzápětí mohl vrátit do hry, kdy byla po jasném ofsajdu hostujícího hráče odpískána penalta i proti nám. Naštěstí hostující hráč penaltu neproměnil, čehož jsme využili, a soupeři v závěru poločasu vstřelili uklidňující branku.

Druhý poločas už hrálo pouze naše mužstvo a hosty po výborném výkonu jasně porazilo. Předváděli jsme pro diváka atraktivní fotbal s mnoha líbivými útočnými akcemi. Šancí jsme proměnili zhruba polovinu a přetavili je tak v konečný výsledek 6:2, když se hostům podařilo snížit až v poslední minutě.

 


Nejlepšími hráči byli T.Hýna a F.Hubička

 


Střelci: M.Michálek, F.Pešek, R.Macko, F.Hubička, A.Fiedler, J.Šnajberk

 


Sestava: 

  V.Pilnáček 2  
V.Dolejš 4 T.Hýna 5 M.Michálek 4/5 R.Hušbauer 4/5
 F.Pešek 4/5  P.Hrdý 4/5  J.Šnajberk 4/5  F.Hubička 5
   R.Macko 4/5  M.Šnajberk 4/5  

 

 

 

 

 

 

Střídání: J.Kukelka (4) za F.Peška, A.Fiedler (3) za P.Hrdého