9. kolo: Mníšek B - Krňany 0:3 (0:1)

16.10.2010 15:30

Velmi důležité vítězství na cizím hřišti, které naše mužstvo udrželo na předních příčkách tabulky.

V prvním poločasu jsme nehráli dobře, přestože jsme poměrně dobře začali a brzy vstřelili vedoucí branku. Jako obvykle jsme totiž další obrovskou šanci neproměnili. Přibližně od 15. minuty se domácí zlepšili, začali lehce přehrávat naši zálohu a vytvořili si celou řadu šancí, které totálně zazdili. Do konce prvého poločasu jsme se obávali o výsledek. Je sice pravdou, že jsme si také vytvořili řadu dobrých příležitostí, ale podobně jako domácí jsme je nedokázali proměnit. Tyto šance pramenily z otevřené hry domácích, kteří se po obdržené brance začali tlačit dopředu a vzadu uvolnili prostor pro naše rychlé brejky. Nám se však nepodařilo toho využít.

Druhý poločas byl z naší strany o 100% lepší. Začali jsme lépe obsazovat protihráče, lépe jsme se pohybovali a konečně jsme se začali namísto kritiky povzbuzovat. Získali jsme hru ve středu pole a v obraně jsme soupeři až na jednu výjimku nedovolili vůbec nic. V útoku domácí obranu dostávali do těžce řešitelných situací, které domácí hráči řešili velkým množstvím rozhodčím přesně trestaných faulů. Proti domácím byly nařízeny 2 pokutové kopy, z nichž ten první jsme napálili do břevna. Zápas jsme ve druhém poločasu velmi dobře zvládli a dokázali divákům, kteří za týmem dorazili v hopjném počtu a vytvořili takřka domácí prostředí, že fotbal hrát umíme. Za předvedený výkon ve druhém poločasu musím mužstvo pochválit.

 


Nejlepším hráčem byl M.Šnajberk.

 


Střelci: M.Šnajberk 2x, F. Pešek

 


Sestava 1. poločas: 

 

K. Zmítko 4

 

R.Macko 3

T.Hýna 3

M.Michálek 3

M.Langer 3

 F.Pešek 2

 P.Hrdý 2/3

 J.Šnajberk 2

 F.Hubička 2/3

 

 R.Hušbauer 3/4

 M.Šnajberk 4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sestava 2. poločas: 

 

K. Zmítko 4/5

 

R.Macko 4/5

T.Hýna 5

M.Michálek 5

M.Langer 4

 F.Pešek 4

 P.Hrdý 5

 J.Šnajberk 3

 F.Hubička 4

 

 R.Hušbauer 5

 M.Šnajberk 5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Střídání: M.Rabiňák (-) za M.Langera