3. kolo Hvozdnice "B" - Krňany 2:2 (0:0)

06.09.2015 17:00

Sestava TJ Krňany :

Misarosh  -  Pešek L., Shchegliuk (C), Marek, Volf - Tomrle, Hýna, Hrdý, Šnajberk M. - Sakal, Tatnassi (46. Koval)

 

Branky TJ Krňany :

54., 63. Sakal

 

Hodnocení zápasu :

K zápasu do Hvozdnice jsme odjížděli v 11ti hráčích a s vědomím, že soupeř bude posílen o hráče "A" týmu tak nebyli naše vyhlídky na body moc růžové. Od úvodní minuty se hrál hezký, otevřený fotbal s šancemi na obou stranách. Domácí měli ale lepší brankové příležitosti a za poločasovou remízu 0:0 tak můžeme pochválit hlavně našeho gólmana. Ve druhé půli jsme chtěli jít ze zajištěné obrany a využít rychlosti Janka Sakala dlouhými nákopy za obranu Hvozdnice. Tato taktika se ukázala správnou v 54. minutě jsme šli do vedení. Soupeř však rychle srovnal. Odpovědí byl náš další gól na 1:2. I na tuto branku však domácí bleskově zareagovali. Konečný stav tak zní 2:2. Bod bereme všemi deseti, za situace, k jaké jsme odjíželi k zápasu má cenu zlata. 

Nejlepším naším hráčem jednoznačně gólman Ivan Misarosh.